Ödeme ve Teslimat

Ödeme onayı ve Siparişin hazırlanması 

Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.

Siparişin hazırlanma süreci

Havale / Eft siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,

Kredi kartıyla verilen siparişlerde www.taharex.com.tr güvenlik departmanı veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayıyla,

Kapıda ödeme siparişlerde www.taharex.com.tr müşteri hizmetlerinin sipariş teyidiyle,başlar.

Teslimat Süresi

Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler aynı gün yahut en geç 1 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir.

Siparişiniz deki ürünlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir.

Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir ya da ürünün tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

Cuma günleri saat 17:30 ‘dan sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir.

Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.